Haber
Galatasaray, Samsunspor maçının hazırlıklarına devam etti
![](https://haberbigadic.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/galatasaray-samsunspor-macinin-hazirliklarina-devam-etti-HvrgskUP.webp)
Galatasaray, Trendyol Muhteşem Lig’in 5. haftasında Samsunspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını antrenmanla sürdürdü.
Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Teknik Direktör Okan Buruk yönetimindeki dinamik ısınmayla başlayan antrenman, 8’e 2 paslardan oluşan iki setle devam etti. Antrenman çift kale maçla sona erdi.
Sarı-kırmızılılar, 1 günlük iznin ardından 12 Eylül Salı günü saat 11.00’de yapacakları idmanla Samsunspor maçının hazırlıklarına devam edecek. – İSTANBUL